• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua

Комплексні рішення з водопостачання

Насосне обладнання

Професійний підбір, встановлення й обслуговування насосного обладнання. Технічні рішення й розробка проектів

Ми маємо відповідь й готове рішення  на будь-яке Ваше питання щодо насосного обладнання. Ми врахуємо Ваші бажання й фінансові можливості запропонувавши найоптимальніший варіант з великого вибору  існуючих в Aqua Plus. Ми можемо все!

Насос - це гідравлічна машина, що перетворює механічну енергію приводного двигуна в енергію потоку рідини, що служить для переміщення і створення напору рідин різних видів. Залежно від того, яку рідину і куди необхідно переміщати, залежить, який буде застосований насос. Насоси застосовують для забору води з свердловин, для відведення грунтових вод, або відкачування каналізаційних стоків.

За конструкцією і принципом дії насоси діляться на класи, але не дивлячись на це, чітких меж між ними немає. За типом установки, в залежності від виконуваних завдань і потреб насоси бувають глибинні і поверхневі.

Занурювальні насоси - застосовуються для забору води з підземних джерел, колодязів або свердловин, розташованих на великій глибині. Ці насоси працюють, будучи повністю зануреними у воду, і поділяються на свердловинні і колодязні. Класифікація сама говорить про сферах і локаціях застосування.

Поверхневі насоси - їх конструкція має розташування поза джерела. Принцип їх дії заснований на всмоктуванні води, тому більшість поверхневих насосів мають назву зважених. Зазвичай такі насоси застосовуються для забору води з відкритого джерела з невеликої глибини (7-8м). Найчастіше зважених насоси мають горизонтальну конструкцію і широко застосовуються в побуті, промисловості та сільському господарстві. Основними перевагами таких насосів є майже безшумна робота, легкість обслуговування, невеликі енерговитрати і невисока ціна, в порівнянні з зануреними насосами. Поверхневі насоси діляться не кілька класів: одноступінчаті і багатоступінчасті, з горизонтальним і з вертикальним розташуванням вала.


Фахівці Aqua Plus нададуть професійні консультації й допоможуть Вам зробити вибір в широкому асортименті насосного обладнання.

Зателефонуйте нам:  0673102472, 0955683434 Михайло