Ми маємо рішення водопідготовки в наступних галузях:
-
сільське господарство, в т.ч. тваринництво, рибогосподарство, птахівництво
-
лабораторії
-
пральні та хімчистки
-
фармацевтична діяльність
-
підприємства, установи та організації
-
лікарні
-
харчова промисловість
-
автомобільні мийки
-
салони краси та медичні центри
-
школи й дитячі садочки
-
станції водопостачання
-
Зателефонуйте нам: 0673102472, 0955683434 Михайло
Фільтри махінчної очистки
Призначення фільтрів полягає в механічному очищенню води для питних і господарських потреб. Вони також служать для захисту труб і приєднаного до них обладнання від дії сторонніх домішок, таких як пісок, тирса, частинки іржі і пеньки. Вони знайшли широке застосування в установках химводоподготовки і встановлюються безпосередньо перед ними.
Установки знезалізнення й помякшення води
В даний час злободенним є питання знезалізнення води.З такою проблемою стикаються як служби водоканалу, так і промислові та індивідуальні споживачі. У зв'язку з цим особлива увага приділяється розробці нових способів видалення з води іонів заліза, в основі яких лежать реакції окислення заліза і марганцю, які проходять в просторі фільтрів під дією води і каталізатора.
В основі отримання пом'якшеної води лежить метод натрій-катіонування. Іонообмінним матеріалом служить сильнокислотний катіоніт. Для проведення регенерації використовується кухонна сіль.
Демінералізація води
Установки цього типу виробляють демінералізовану воду шляхом іонного обміну. Серед іншого, вони використовуються в лікарнях та і лабораторіях, а також в підготовці технічної води, води для парових і високого тиску водогрійних котлів і води для систем охолодження.
Установки зворотного осмосу
Для отримання прісної і знесоленої води застосовуються технології зворотного осмосу. Під час проходження процесу очищення, з боку води створюється підвищений тиск. Це веде до перетікання молекул води через напівпроникну плівку - мембрану, з місця з високою концентрацією солей в місце знаходження менш концентрованого розчину. Домішки (важкі метали, розчинені солі і органіка) не проходять крізь мембрану і видаляються з дренажем. Завдяки цьому, відбувається очищення води на 80 - 99,7%. Обратноосмотичні технології знайшли застосування: - у виробництві продуктів харчування (напоїв); - в хімводопідготовкою для котельного обладнання; - у виробництві медпрепаратів.
Сорбційні системи води
Сорбційні фільтри призначені для видалення з води каламутності, кольоровості, органічних сполук, неприємного запаху і присмаку, надлишкового активного хлора. Принцип роботи заснований на механічній затримці забруднень в шарі фільтруючого завантаження або на поглинанні (сорбції) забруднень всередину себе кожної гранулою фільтруючого завантаження. Вугільні фільтри прекрасно очищають воду, наявну в умовах міста, яка пройшла попередню грубу очистку і жорстке хлорування. Системи мають автоматичне керування зворотним промиванням.
Регенерація здійснюється зворотним промиванням, забруднення вимиваються в дренаж. Робота повністю автоматизована, регенерація проводиться за таймером або обсягом пропущеної води. Фільтруючі завантаження: вугілля кокосовий, який активно видаляє з води органіку, хлор і його сполуки, механічні домішки і багато іншого, покращуючи органолептичні властивості води.
Знезараження води
Під дією ультрафіолетового випромінення відбувається руйнування структури ДНК мікроорганізмів. Найбільш якісно процес знезараження протікає при випромінюванні 240 - 280 нм. Обробка ультрафіолетовим випромінюванням - контрольований процес, не вимагає хімічних реагентів, не впливає на органолептичні властивості води. Знезараження служить для усунення бактерій, вірусів, спор, знижує мікробне число і Крім цього, з води видаляється хлор і озон.
Зателефонуйте нам: 0673102472, 0955683434 Михайло