• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua

Комплексні рішення з водопостачання

Кухня Вашої оселі

Встановлення систем очищення води на кухні: зворотний осмос, потрійні системи. Монтаж, сервіс, обслуговування

Фахівці Aqua Plus радо допоможуть у виборі системи очищення води для Вашої кухні з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та  фінансових можливостей.

Зателефонуйте нам:  0673102472, 0955683434 Михайло

Водопровідна вода не вирізняється прозорістю, приємним смаком і чистотою. Найчастіше її не варто пити в сирому вигляді, а чай і кава з неї виходять не такими ароматними і насиченими. Тому, багато хто сьогодні приймає рішення щодо встановлення фільтраційних систем.
Компанія Aqua Plus, запропонує Вам вибір з широкого асортименту систем зворотного осмосу чи потрійних систем очищення води з огляду на Ваші потреби та фінансові можливості. Ми маємо рішення для кожного!
В сучасному світі не знайдеться системи більш популярної, ніж зворотний осмос. Мембрана з крихітними отворами утримує всі шкідливі речовини, які потім просто йдуть в стічні води.Фільтри зворотного осмосу

  • смачна і корисна вода завдяки балансу мінералів кальцію і магнію;

  • стабільний мінеральний склад;

  • економить 20 000 л води на рік;

  • безпечна вода навіть для дітей;

  • 11,8 л чистої води в годину;

  • проста установка за 60 хвилин; 

  • всього 2 сервісних обслуговування в рік;

  • гарантія 36 місяців.

 

Фільтри глечики

     

Це найбільш просте й дешеве рішення водоочистки. Основне призначення фільтрів глечиків — очистити воду від хлору і неприємних запахів, і частково від жорсткості.
Фільтри-глечики мобільні і компактні, їх можна успішно експлуатувати і вдома, і в дорозі. З ними чиста вода завжди під рукою. Частота заміни картриджів — раз на місяць. Максимальний ступінь очищення — 20 мікрон.
Переваги: не потребує підключенні до водопроводу; гранично простий у використанні, людського контролю не вимагає.
Недоліки: ступінь очищення на порядок нижче, ніж у фільтрів, «інтегровних» у водогін; малі обсяги очищеної води. Кількість очищеної за один раз рідини не може перевищувати обсягу самого глечика — зазвичай це один-два літри. Тобто, якщо для готування потрібні три літри води, глечик так чи інакше доведеться наповнювати двічі. А це не завжди зручно.
Глечики фільтри — оптимальний варіант для тих, хто має достатньо обмежений бюджет; з причини малогабаритності кухні не може виділити місце під мийкою для стаціонарної системи.

 

Потрійні системи очищення води

 

Професійний проточний фільтр завдяки унікальній технології EcomixD, розробленої українськими вченими, забезпечує найвищу якість очищення водопровідної води від усіх шкідливих домішок. У фільтрі Ecosoft вода послідовно проходить 3 стадії очищення. Спеціально підібрані для української води картриджі зроблять її чистою і прозорою. Кількість мінеральних речовин в ній знижується, вода стає м'якою - тепер можна забути про накип в чайнику

В продукції Ecosoft використовуються сучасні технології, найкращі комплектуючі та найбільш досконалі картриджі для очищення питної води.

- технологія Ecomix D inside;

- три ступені очищення води;

- фітинги John Guest Speedfit - запобігають протікання води.

Це забезпечує надійність конструкції фільтра, незмінна якість очищеної води і максимальний ресурс.

Комплектація:

- фільтр з кронштейном для кріплення на стіну (картриджі встановлені в фільтрі);

- кран для очищеної води, що містить інсталяційний комплектом;

- набір тюбінгів (трубки) (2шт.);

- трійник для підключення до водопроводу (1/2 '' PH - 1/2 '' PB - 1 / 4''PB);

- кульовий кран подачі води (1/4 '' PH - 1/4 '' компресійний фітінг);

- ключ для корпуса фільтра;

- паспорт. 

Фахівці Aqua Plus радо допоможуть у виборі системи очищення води для Вашої кухні з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та  фінансових можливостей.

Зателефонуйте нам: 0673102472, 0955683434 Михайло