• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua

Комплексні рішення з водопостачання

Готель Будинок Квартира Дача

Монтаж та обслуговування комплексних систем водоочистки й водопідготовки Вашої оселі

Фахівці Aqua Plus радо допоможуть у виборі системи очищення води для оселі з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та  фінансових можливостей.

Зателефонуйте нам:  0673102472, 0955683434 Михайло

Висока жорсткість води викликана підвищеним вмістом в ній солей лужноземельних металів - кальцію і магнію, також відомих як «солі жорсткості». Причиною їх високого вмісту є вимивання природною водою гірських порід - гіпсу, вапняків і доломіту. Вони і є основним джерелом солей жорсткості.

Як правило, жорсткість водопровідної води менше, ніж тої, що  надходить з артезіанських свердловин. Це пов'язано з тим, що водопровідна вода відповідає певним вимогою якості, в той час як вода з автономних джерел надходить в котедж або будинок в своєму первозданному стані. Фільтри для пом'якшення води дозволять знизити її жорсткість до оптимального рівня, вирішивши тим самим цілий комплекс проблем жорсткої води.

Ефективним вирішенням проблеми жорсткої води є установка системи пом'якшення. Фільтр пом'якшувач для води складається з балона з фільтрує завантаженням, бака-солерозчинника і системи керуючої автоматики. Балон виготовляють з міцного композиційного матеріалу, який не піддається корозії.
Бак-солерозчинник призначений для зберігання таблетованій солі і приготування розчину для регенерації (промивання).

 

Основні недоліки жорсткої води:

Негативний вплив на організм людини

Тривале вживання жорсткої води робить негативний вплив на здоров'я людини. Зокрема, нерозчинені солі жорсткості накопичуються в організмі, що може привести до виникнення і розвитку ряду захворювань. Фільтри для очищення жорсткої води дозволяють зберегти Ваше здоров'я і здоров'я Ваших близьких. Придбаваючи фільтраційну систему Ви інвестуєте у власне здоров'я.

Дискомфорт

Тривале використання жорсткої води може привести до помітного погіршення стану шкіри і волосся.

Накип

Жорстка вода призводить до утворення накипу - твердих відкладень на нагрівальних елементах побутових приладів. Накип знижує ефективність роботи і може привести до поломки електрочайника, праски, пральної і посудомийної машини, бойлера і електрокотла. У системах опалення відкладення накипу всередині радіаторів знижують їх тепловіддачу, а також призводять до перевитрати енергоносія. Заощаджуйте кошти придбаваючи фільтраціну систему водоочистки.

Висока витрата миючих засобів

У жорсткій воді гірше розчиняється мило і пральний порошок, що призводить до перевитрати миючих засобів під час прання. Також підвищується витрата води для полоскання.

 Принцип роботи

В процесі роботи системи вихідна вода проходить через шар фільтруючого завантаження. Фільтр для зниження жорсткості води працює за принципом іонного обміну (катионирования). В якості фільтруючого завантаження використовується іонообмінна смола. Гранули катионита поглинають іони солей жорсткості, заміщаючи їх безпечними іонами натрію. В результаті іонного обміну жорсткість води нормалізується.

Переваги фільтра для пом'якшення жорсткості води

• Ефективне вирішення проблеми накипу;

• Захист побутової техніки;

• Відсутність білих розлучень на кахлі і сантехніці;

• Блискуча посуд;

• Дивовижна піна при купанні;

• Здорова шкіра і волосся.

 

Ми маємо рішення, щодо економії місця у Вашій оселі, шляхом встановлення  системи водопідготовки  типу "кабінет". 

 

Мінімум місця - максимум ефекту!

 

Преміум клас фільтрів помякшувачів води від ECOWATER EVOLUTION:  стильні, сучасні, функціональні та облаштовані віддаленим доступом управління (wifi). Забезпечуйте якість свого життя з комфортом!

 

Завершальним етапом системи водопідготовки є встановлення потрійної системи очищення води або системи зворотного осмосу. Ви матимете ідеальну воду для пиття, приготування страв і напоїв. Реалізуйте Вашу мрію!

Фахівці Aqua Plus радо допоможуть у виборі системи очищення води для оселі з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та  фінансових можливостей.

Зателефонуйте нам: 0673102472, 0955683434 Михайло