• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua
9 лип

Системи очищення води для будинків та котеджів

Власний будинок – це не тільки купа витрачених грошей і зусиль, це ще й відмінне капіталовкладення. Як правило, домовласники вкладають в оселі частинку самих себе, розраховуючи провести там кращі моменти свого життя, а можливо і залишити будинок спадкоємцям. Тому бажання зробити житло максимально комфортним і надійним цілком логічне й обгрунтоване. Ні для кого не секрет, що будинок – це не тільки фундамент, стіни та дах. Мільйон нюансів і деталей як головної, так і другорядної важливості зажадають вашої уваги, енергії і своєчасного вирішення. 

Чиста вода у будинку не данина моди а крайня необхідність  у збереженні власного здоров'я. Aqua Plus реалізує Вашу мрію!

Водопідготовка системи очищення води є важливим, а в багатьох випадках і незамінним процесом, який забезпечить здоров’я всій сім’ї і заощадить величезну кількість грошей і нервів. Навіщо потрібна водопідготовка? 

Якісне очищення води – це зовсім не розкіш, а обумовлена сучасною екологією необхідність. Те, що наша вода в 9 випадках з 10 непридатна для пиття є незаперечним фактом. Неважливо, якою ви користуєтеся водою - з водопроводу чи зі свердловини – абсолютно безпечної води немає. Вода з водопроводу рясніє хлором і механічними забрудненнями, вода зі свердловини є розсадником різних органічних сполук. 

Чим шкідлива неочищена вода? 

Навіть без видимих ознак (неприємний запах, колір, смак, каламутність, осад, накип на чайнику), у воді можуть міститися такі речовини як: хлор, залізо, марганець, сірководень, амоній, нітрати, мул, пісок, бактерії, мікроби, віруси, грибки та багато іншого. У підсумку – проблеми із зубами, шкірою, волоссям, серцево-судинні захворювання, камені в нирках, порушена робота кишківника. Крім цього, така вода завдає відчутної шкоди сантехніці та побутовій техніці (пральні та посудомийні машини, бойлери, котли) – корозія, накип, втрата ефективності. Система очищення води для приватного будинку, котеджу являє собою комплекс обладнання для ефективної фільтрації використовуваної вами води. 

Короткий огляд основного обладнання, якому під силу водопідготовка для котеджів і будинків: 

1-я стадія 

Вода зі свердловини піддається попередньому очищенню, з неї видаляються великі забруднення. Фільтр механічного очищення Ecosoft BB20 1. Цей пристрій ефективно видаляє з води різні механічні домішки розміром 5-50 мкм – іржу, пісок, мул. Якщо кількість людей, що проживає в будинку, не перевищує 3-4 чоловік – можна обмежитися більш компактним фільтром Ecosoft BB10 1. 

2-я стадія 

На даному етапі застосовуються фільтри-колби Ecosoft. Устаткування і фільтри для води для приватного будинку підбирається в залежності від особливостей і обсягів водоспоживання. Колби відрізняються своїми типорозмірами, і підійдуть навіть для приміщень з обмеженим простором. Фільтри відповідають за видалення заліза, марганцю, сірководню, хлору та пом’якшення води. Фільтр для пом’якшення і видалення заліза Ecosoft FK 1054 CE видаляє з води господарчо-побутового призначення залізо, марганець, амоній і підходить для сім’ї з 3-4 осіб. Пристрій використовує унікальний фільтрувальний матеріал Ecomix. При необхідності, може бути підібраний фільтр іншого типорозміру. Для економії місця, колба може бути поміщена в спеціальний кабінет. Для захисту від конденсату, можна використовувати чохол відповідного розміру.

 

 3-я стадія 

Ультрафіолетове випромінювання ефективно видаляє з води бактерії та мікроби. Головною перевагою ультрафіолетового знезараження є відсутність хімічних реагентів в процесі очищення. Ультрафіолетовий випромінювач Ecosoft E-360 відмінно впорається зі своїми обов’язками та гарантовано знезаразить попередньо очищену в фільтрах воду. Важливо пам’ятати, що лампа-випромінювач підлягає регулярній заміні 1 раз в рік. 

4-я стадія 

Очищення питної води за допомогою системи зворотного осмосу Ecosoft Absolute MO550ECO (стандартний варіант), Ecosoft P’URE MO675MPURE (з мінералізатором), Ecosoft Absolute MO550PSECO (з помповим насосом). На даний момент це найбільш ефективна і якісна система фільтрації, яка дозволяє очистити питну воду на 99,8%. Зворотний осмос монтується безпосередньо під раковиною і не займає багато місця. Система водопідготовки для котеджу і будинку – це дуже вдале капіталовкладення, яке допоможе зберегти здоров’я всієї сім’ї та захистити сантехніку й побутову техніку від згубного впливу жорсткої води з підвищеним вмістом заліза, хлору і сірководню.