• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua
22 сер

Що ще Ви не знали про жорсткість води?

Про таке поняття, як «жорстка вода» сьогодні можна почути з рекламних роликів різних побутових товарів або косметичних засобів, прочитати в буклетах різних служб - одним словом інформації більш ніж достатньо, тільки ось, яка вона насправді - «жорстка вода»?

Жорсткість води визначається сукупністю її фізичних і хімічних властивостей, пов'язаних з високою концентрацією, так званих солей «жорсткості» кальцію і магнію. Саме наявність у воді цих двох компонентів зазвичай і вказує на підвищену жорсткість Н2О. Тоді як, наприклад, вміст у воді таких хімічних елементів як стронцій, марганець і залізо не роблять особливий вплив на цей показник.

Визначимо види жорсткої води Всього існує три категорії жорсткості, які можна розділити на такі види:

- Загальна жорсткість води. Визначається шляхом проб води та залежить від суми концентрацій іонів магнію і кальцію, а саме від суми постійної та тимчасової жорсткості.

- Карбонатна (тимчасова) жорсткість. Свідчить про наявність в рідині гідрокарбонатів і карбонатів магнію і кальцію. Цей вид жорсткості вважається тимчасовим і його легко можна усунути звичайним шляхом кип'ятіння.

- Безкарбонатна (постійна) жорсткість. Така вода містить в своїй формулі магній та кальцій, солі таких кислот, як сірчана, соляна та азотна. Жорсткість такого типу вважається постійною і її не можна усунути під час кип'ятіння.

Джерела жорсткої води

Головними джерелами, які підвищують наявність солей у воді, вважаються поклади гіпсу, вапняку або доломіту. Вони потрапляють у воду в результаті вивітрювання або розчинення гірських порід.

Також варто зазначити, що маломінералізовані води мають більшу жорсткість, ніж високомінералізовані. Те ж саме можна сказати про підземні води, які відрізняються підвищеним вмістом солей жорсткості, порівняно з водами поверхневими.