• (067) 310-24-72, (095) 568-34-34
  • info@aquaplus.com.ua
18 лип

Каньйо-Кристалес (ісп. Caño Cristales)

Річка Каньйо Крісталес відома як «найкрасивіша річка у світі», яка знаходиться в Колумбії.

Назва річки перекладається як «кришталева річка» або «кришталевий рукав річки». Місцеві мешканці називають її «річкою п’яти кольорів» або «рідкою веселкою» - в річці росте 5 видів водоростей червоного, жовтого, зеленого, чорного і блакитного кольорів.

Каньйо Крісталес являє собою низку стрімчаків, водоспадів, вирів і западин. Її води такі чисті, що можна бачити дно. Цікаво, що в результаті аналізу води було з’ясовано, що вона практично дистильована, тобто не має домішок мінералів і солей. Напевно, тому в річці і не водиться риба.

Кришталева річка в довжину не досягає 100 кілометрів, а її ширина – близько 20 метрів, протікає ж вона в сельві. Сельва – це місце в низинних ділянках суші, розташоване у вологих тропічних лісах, тобто джунглях. Тропічні дощі вимивають мінеральні скупчення, тому річка і бідна на них.

Кришталеву річку туристи відвідують з червня по листопад. Побачити це диво природи своїми очима – це зрозуміти, що ви потрапили в унікальне місце на планеті Земля. Мальовничі береги Каньо Крісталес – це чари природи!